Dragon of Celts

Deník Pohana

čtvrtek, července 07, 2005

Vítejte!

Tak, když tohle čtete, tak jste museli zavítat na starší verzi tohoto weblogu a přečíst si, že jsem se sem přestěhoval.
Dalo to pěknou práci, to vám povím, ale abych se tu už neopakoval, tak místo výhod, které tenhle blog přináší, zde vyjmnuju nevýhody.
Tou první je to, že nejsou tu rubriky, které tak nějak vždy pomáhaly uvést následující můj článek na správnou míru, stejně tak tu neexistuje něco jako perexy - ne že bych je nějak využíval, ale u Aničky se hodily.
A tou druhou a tedy i poslední jsou komentáře. Na první pohled to vypadá složitě, poslat komemntář, ale taková hrůza to zase není. Abych to vysvětlil, vy nejste blogger na bloggeru.com, takže tohle tam neuvádějte, protože to bude po vás chtít váš blogovací nick a heslo, které se pak automaticky změní na link na váš weblog, ale tady se jedná o weblogy na blogger.com, ne bloguje.cz. Nedávejte se jako anonym, to nenáším a anonymy budu mazat bez toho, abych na to odpovídal a upozorňoval, že tam něco takového bylo. Alespoň za váš komentář se podepište - a budu spokojen. A ta prostřední možnost je nejlepší, pokud nemáte vlastní stránky, nevadí, uvádět nic nemusíte.
Doufám, že jsem vše ozřejmnil.:-)

2 Comments:

At července 08, 2005 9:28 dop., Anonymous Anonymní said...

Pekne, zmena k lepsimu

 
At července 08, 2005 11:53 dop., Anonymous Anonymní said...

Děkuji:-)

 

Okomentovat

<< Home