Dragon of Celts

Deník Pohana

středa, července 13, 2005

Jak se ze čtenářek Top Dívky stávají "čarodějky"...

Po malinké pauze jsem konečně sehnal několik čísel mnou tak oblíbeného časopisu Top Dívky, předkládám zde to, co se tak nějak týká magie(chtělo by se mi říct pohanství a wiccy, ale tohle se o to už vůbec neotírá), věštění a podobných ehm...věcem, které tam nejdete.

Čtenářky Top Dívky se nám svěřují se svými úspěchy v čarodějnictví.

(k tomu je ještě napsáno: "Zvládla jsem to na jedničku! Teď je ze mě pravá čarodějka!")

"Dlouho jsem byla zamilovaná do jednoho kluka, ale pořád jsem nemohla zapomenout na svého bývalého. Byl tam prostě "blok". A proto jsem zkusila kouzlo s růžovou svíčkou, dvěma bílými svíčkami a vodou(Top Dívka 5/03). A teď ? Na svého "starého jsem zapomněla a užívám si prima lásky s teď už svým klukem."

Milá slep...ehm tedy čtenářko Top Dívky, odhadla si svůj problém správně, ale špatně sis ho vyložila. Správně si pověděla, že tam byl "blok" - s tím to tvrzením plně souhlasím. Avšak ten blok je tam ještě stále a to v tvé hlavě. Ten blok totiž blokuje tvým neuronům, aby získali šanci alespoň povrchně se zapojit do myšlení a proto teď zkouších nějaká prdlá kouzla z prdlého časopisu. Tvůj Dragon :-)

"Podle Top dívky jsem zkoušela věštit a kouzlit. Jedno kouzlo se mi obzváště povedlo - kouzlo lásky od čtenářky Kačky. Den před kouzlením jsem si připravila indegrience. 5. dubna před půlnocí jsem vstala, shromáždila jsem všechny indegrience začala kouzlit. Postupně jsem podle pokynů přidávala indegrience. Konečně jsem kouzlo dodělala. Potají jsem se vyplížila z bytu a odnesla jsem papír pod strom a přikryla listím. Kuličku a prstýnek jsem si dala pod polštář. Tři dny utekly jsko voda, týden utekl, až se mi ve schránce objevil vyznání lásky a také čas, kde se se mnou chce sejít. K mému zklamání to nebyl můj vyvolený, ale někdo úplně jiný, ale od té doby s Filipem chodíme a na svého bývalého idola si už ani nevzpomenu."

Milá trhlá čtenářko Top Dívky, také ti povím jeden recept plný indegriencí. Tak to budeme potřebovat jednu praštěnou holku, jako jseš třeba ty, pak jeden debilní časopis jako je Top Dívky a pak už jenom jednoho jizlivého Draka. To vše smícháme dohromady a vznikne z toho Vysmátá polívka, ze které se polovina českého wiccanstva smíchy posere. Dobrou chuť! Tvůj Dragon:-)

"Asi před půl rokem jsem zkoušela kouzlo pro peníze. Tak jsem ho udělala o půlnoci a po pár dnech jsem našla na ulici 100,-Kč. Mohlo to být víc, ale aspoň něco. Na kouzlech něco je!"

Milá hlupačko, tedy vlastně čtenářko Top Dívky, je nám upřímně velice líto, že si získala takto vysoký finanční obnos, neboť za to si můžeš koupit skoro další tři Top Dívky. Ah ah. Tvůj Dráček!:-)


"Jednou jsem si v Top Dívce přečetla kozlo s tím zrcátkem. Všechno jsem udělala, jak tam bylo napsané. Zrcátko jsem si vzala do školy. Potom jsem udělala osudnou chybu! Zapomněla jsem si ho v lavici! K mé smůle ten den uklízel třídu největší blb na škole! Začal mi nosit dárečky! Fuj!!! Hrůza! Všem to kouzlo doporučuji, ale pozor, ať se vám to holky nezvrtne!"

Milá čtenářko Top Dívky s IQ minus 30, ber to z té lepší stránky, alespoň někoho přitahuješ, divím se, že to tvé "kouzlo" bylo natolik silné, aby překonalo všeobecný odpor u všech kluků co na tebe narazí. Nezbývá ti tedy nic jiného, než si to kouuzlo provést znovu a to tentokrát na sebe. Tvůj věčný rádce Dragon:-)

"Jednou jsem šla ke kámošce Karolíně a ukázala jí kouzlo Čarování s počasím! Řekli jsme si, že to musíme vyzkoušet, šly jsme tedy k nim na balkón, vzaly 3 svíce (byla s náma ještě její ségra) a začaly jsme se zaříkadlem. Bylo krásně a my chtěly, aby pršelo! Zaříkali jsme takhle: 'Archilus, pilantus, djamo ať prší!!!' Asi ve 22:30 jsme se podívaly z okna a ono opravdu pršelo, padaly i kroupy a byla bouřka! Hrůza! Toto jsem ještě zkoušela ve Franciiv horách (povedlo se) a v ozdravovně (povedlo se). Stále nevím, jestli je to opravdu magie nebo jen shoda náhod!"

Milá hloupá čtenářk Top Dívky, z tvého dopisu jsem poznal, jaká je z tebe dobrá čarodějka a to myslím skutečně vážně. Jelikož si, to jsem prostě už poznal, provedla kouzlo jedno z nejtěžších a to proměnu člověka ve zvíře. V tvém případě si asi použila říkadlo "Hueee Bleee Tzzzzuuu zuzuzu, ať je ze mě kráva!". Jsem rád, že se ti i toto kouzlo povedlo a doufám, že ze tebe vyroste skvělá bílá čarodějka! Tvůj bílý čaroděj Dragon:-)

{Vše pochází z čísla 10/04, poslední článek byl zkrácen a mírně upraven}

To je síla, co? Asi nejvíce mě dostalo to říkadlo na ovlivnění počasí. Ještě než někdo si rejpne nebo to začně brát vážně, žádná bílá nebo černá čarodějnice neexistuje - to je pochopitelně holý nesmysl. Horší fakt, ze kterého už jsem se moc nesmál, byl ten, že daný časopin uspořádal 32 otázek, které mají zjistit, jaká je z vás čarodějka. Ten test vyplnilona 500 praštěných holek po celé České republice! Uvědomujete si to? 500 rádoby-čarodějek tu jen tak pobíhá se všemi následky, jaké to jen může mít. Bože, bože...(a bohyně samozřejmě).

Máte dost? Ještě nekončíme, zkuste si onen test!

Jestli je z vás dobrá čarodějka zjistíte z těchto otázek:

1, Jakou bylinu si musíš dát pod polštář, abys ve snu vyděl svého vyvoleného?
2,Co to je OOBE?
3,K čemu je dobrá sobota?
4,Jmenuj 3 věci, ze kterých můžeš věštit budoucnost...
5,Význam zelené barvy?
6,Co jsou taroty?
7,Jak si vyrobit kyvadlo?
8,Coje autohypnóza?
9,Co symbolizuje mateřídouška?
10,Co je "Ankh"?
11,Kdy máš utrhnout barborku?

12,Věštění z písku? Odborný název?
13,Co je sabat?
14,Co máš jíst na Nový rok, aby si měla peníze?
15,Jak by měl vypadat hrníček při věštění z kávy?
16, Z jakého stromu se vyrábí čarodějnická košťata?
17,Vyjmenuj čtyři elementy
18,Lucidní sny?
19,Rozdíl mezi bílou a černou magií?
20,Kolik lidí lze uvést do hypnózy?
21,Pomocí jakého kouzla zjistíš počáteční písmeno jména svého budoucího kluka?
22,Podle čeho se v čínském horoskopu určuje, v jakém zanmení ses narodila?
23,Kdy bude letos v červenci úplněk?
24,Co je panenka woo-doo?
25,Vyjmenuj 5 míst vyzařující tajemnou energii...
26,Kdy skončili čarodějnické procesy v evropě?
27,Co se musíš naučit nejdřív, aby ses naučila astrálně cestovat?
28,Jak se říká čínskému věštění z mincí?
29,Podle čeho jsou znamení v egyptském horoskopu?
30,Kdy by sis měla nechat ostříhat vlasy, aby ti rostly rychleji a byly pevnější?
31,Která rostlina hasí milostné trablíky?
32,Jaká část rostlin se sbírá na podzim?

Stupnice hodnocení:za 1, když 32 - 2 bodů; za 2, když 26 - 21 bodů; za 3, když 20- 13 bodů; za 4, když 12 - 7 bodů.
Já měl dvojku:-))) Asi ještě stále ze mě neníd dobrá čarodějka!

A nakonec přepsání článku "Tajemství woo-doo panenky!"(zkráceno z 11/03)


"Tak tady už končí legrace! Woo-doo je vlastně druch náboženství, které se vyznává například na Haiti, kde černošské kmeny provádějí tajemné rituály. Samo o sobě sice není škodlivé, ale výroba panenky woo-doo, která může ublížit na dálku, je stejně jako uřknutí nebo uhranutí záležitostí černé magie!
Nejnebezpečnější na tom je, že tyhle kouzla v rukou zkušeného čaroděje opravdu fungují a můžou způsobit újmu na zdraví nebo dokonce i smrt oběti! Mágové s nejprve obstarají něco ze své oběti(např.: nehty, vlasy...)a krev ze zvířete. Potom začnou vyrábět z hlíny, vosku, dřeba nebo jiného materálu postavičkum která symbolizuje oběť. Do postavičky dají věc, která patří člověku, jemuž chtějí ublížit a krví na ni pomocí štětce nakreslí tajemné obrazce, hrozný? Daleko horší je to, co příjde potom! Během tajemného rituálu zabodávají čarodějnice do panenky jehly. Při tom pronášejí zaříkadlo, které ale nemůžem prozdradit. Jde fakt o riskantní věc, která by se neměla nezasvěceným dostat do rukou!
Jehly, které čarodějnice zapichávají do vyrobených panenek totiž způsobují bolest v oblasti, kam byly zabodnuty! Takže i když je mág od své oběti vzdálen, může jí ublížit! Nebo třeba když panence zlomí ruku, zlomí se ruka oběti!"


Na to je ihhned výzva:

"Ty sama se určitě do vyrábění panenky woo-doo nepouštěj! Možná je ve tvém okolí někdo, koho nesnášíš a komu bys nejradši ublížila. Možná ti tvůj miláček zlomil srdce, nebo bys chtěla oplatit některému učiteli peklo, které ti způosbuje ve škole. My, bíle čarodějky, si ale přece nemusíme špinit svědomí něčím takovým jako je ublížení druhé osobě, kterým bys porušila jednu ze zásad správné magie!"

Co k tomuhle dodat? Hold fluffy bunnies kvete v každém věku a za každé situace...

Numerologie...

Zapomeňte na rozbor jména nebo datanarození, dnes frčí rozbor telefónního čísla. Mě vyšlo číslo 1, tak se podívejme, co na to píšou...

"Akční typ!

Stále je v obraze a má chuť se pouštět do nových věcí. Svým mobilem si organizuje volný čas. V partě většinou udává směr, protože svou energií všechny strhne - i po telefonu. Ale hodiny telefonovat, to není nic pro něj. Ví, co chce a jak to dostane, a většinou jde rychle k věci. Mimochodem, to poslední platí i pro jeho styl flirtování."

:-)))
Další mé postřehy a to hlavně se týkající se vztahů, chování, pohlaví a sexu na The Dawn of Darkness.

7 Comments:

At července 14, 2005 9:51 dop., Anonymous Anonymní said...

Ale no tak... Trochu shovívavosti...
Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské...
:o)

 
At července 14, 2005 12:26 odp., Anonymous Anonymní said...

Dragone, můj osvětový projekt ještě nevyšel, proto není dobré užívati slova fluffy bunny. To, cos napsal by mělo být "fluffy bunnyism" a český ekvivalent ještě nemám. Králíkovství? Králictví? Plyšáctví?

 
At července 14, 2005 11:44 odp., Anonymous Anonymní said...

Odborná porada
Již delší dobu se zabývám kouzly. Doposud se vše vyvíjelo slibně, snad je to tím, že kouzlení máme v rodině (ačkoliv musím připustit, že moudro svých předků jsem spíše získal z jejich zápisků a poznámek než přímou cestou, neb většina z nich seděla v různých ústavech; bohužel žili v době, která výrobě woo-doo panenek a magii celkově nepřála),ale nyní mám velmi závažný problém... proto žádám o radu.

Dle jednoho starého (přesně podle předků sestaveného) rituálu jsem tvořil woo-doo panenky, ale něco se zvrtlo. Když se to stalo poprvé říkal jsem si, že se jedná o náhodu, ale teď jsem si jistý, že nikoliv.

Ve vhodnou hvězdou konstelaci jsem vytvořil voskovou figurku. Na její hlavičku jsem umístil vlasy své oběti a do pusy její zub. Na ruce jsem dal její nehty, stejně jak na nohy. Do hrudníčku panenky jsem umístil kousek její kosti a do oblasti břicha část jejího žaludku, pak jsem panenku vykoupal v krvi své oběti. Následovala magická říkánka a mocná kresba obrázků. Celkově celý rituál výroby proběhl hladce. Panenku jsem tedy zabalil do černého šátku a schoval s tím, že již brzy by se mohla hodit....
jenže... jaký byl můj úlek, když jsem zjistil, že daná osoba o dva dny později skonala!!!
No nic stane se, napadlo mne...
Asi za dva měsíce se objevil človíček, jenž dělal problémy. Tak jsem se rozhodl ho trochu poškádlit.
Dle stejného receptu jsem vyrobil druhou panenku. Až na drobnější úpravy (použil jsem část jiného orgánu, nepoužil jsem nehty ale článek prstu své oběti, a spolu s krví jsem získal i sperma)... panenku jsem schoval... ale již nikdy jsem ji nestihl použít. Zjistil jsem, že človíček zemřel v ten stejný den, ve který jsem panenku zhotovil.

Mám strach. Opravdu jsem tak mocný? Copak samotným vyrobením panenky dokáži zabít?
Co mám dělat? (Co když se mi třikrát vrátí?)(Každá)!!!

Lojza Vykrojil z prosektury z nemocnice Na Františku

 
At července 25, 2005 10:41 odp., Anonymous Anonymní said...

A jakýpak je rozdíl mezi tebou a tvými kámoši z wiccy a těma slepicema z Top dívky? Jedny si něco přečtou v časáku od nějakejch pitomců a druhý pro změnu v knížce od těch samejch pitomců. Takže IMHO já rozdíl nevidím. Všichni jste trotlíci-cicici.

 
At července 27, 2005 5:32 odp., Anonymous Anonymní said...

hmmm. ale víš, že tvůj komentář budu muset smazat kvůi tomu, že je to anonym?

 
At prosince 19, 2005 6:04 dop., Anonymous Anonymní said...

He he... Lojza Vykrojil je fakt gut... :*)))

 
At března 10, 2009 8:47 odp., Anonymous Anonymní said...

Fakt se musim smát, ty asi musíš bejt hodně zamindrákovaná osobnost když se zabějváš takovejhlema věcma a ponižováním ostatních.. že by odstrkování ze společnosti? Ty si jednu natáhni a nešětři se.. děláš to pro sebe ;)

 

Okomentovat

<< Home