Dragon of Celts

Deník Pohana

pátek, července 01, 2005

HIV je tvoje volba

Překvapivě — tentokrát jenom krátce, k tomuhle není co dodat.

Co mě tentokrát dostalo? Koukal jsem se(konečně jsem si našel zase čas) na Křesťanský magazín a zaujala mě tam jedna věc.

Víte, že teď křesťané zakládají organizace, kde pak vysílají své členy do škol a tam je poučují o sexu, lásce, vztazích apod.? Ano, to známe, ale oni zacházejí ještě dál. A to až tam, že jsou schopni prosazovat svůj názor na to, že "víra v Boha tě ochrání před HIV". Eh? Pro ty nechápavé — přečtěte si to ještě jednou.

Jak jsou schopni něco takového říct, když je evidentně zjevné, že právě víra v Boha, tedy přestup Afričanů na křesťanství, způsobil právě to, že tam na nemoc AIDS umírá několik miliónů lidí ročně? Měli by se zamyslet nad tím, co někdy říkají.
Tak to je opravdu všechno:-)

6 Comments:

At července 07, 2005 11:48 dop., Anonymous Anonymní said...

Já jsem křesťan a myslím to vážně, ale křesťanské populisty moc nemusím...
Víš tady jde myslím ale o to, že jsi to špatně pochopil. Je to v tom, že křesťanství je proti nespoutanému sexuálnímu životu, což je přece ochrana před HIV. Určitě nešlo o to, že by jsi měl jako místo kondomu před sexem odříkat modlitbu, nebo tak něco...

 
At července 07, 2005 11:49 dop., Anonymous Anonymní said...

Tyhle aktivisty znám - apoštolská církev.
jsou naprosto ujetí a ten jejich lídr je magor. Chtělo se mi zvracet ještě týden po jejich přednášce. Dneska už bych se zvedla a zeptala se nahlas, jak je nebezpečný, když se sexu namane krev!
hahaha:-))

 
At července 07, 2005 11:50 dop., Anonymous Anonymní said...

Ježiš...
....co ti ještě ktásného nevytvoří...:))
...je to spíš k smíchu...přátelé...doufám, že vi tak hluboko neklesnete...

Jo Drago...u mě budeš raděj Dragon of Celts...než DARK...či co...doufám, že to s tvou starou stránkou nevzdáš, protože ta černá příliš razí do očí :)-V-

 
At července 07, 2005 11:50 dop., Anonymous Anonymní said...

Hnˇa hnˇa hnˇa chro chro chro...jooo Draku tak z toho sem totálně odvařená.Názory křestˇanů na antikoncepci sou opravdu zajmací!Sousedka mojí kámosˇky je ortodoxní křestˇanka,takže nˇákej kondom je pro ní hřích...má 7 dětí...provááár.Tohle je 1 z mnoha důvodů proč mě křestˇani štvou.Co dodat?Ehm...opravdu zvláštní lidé.Asi našli novou metodu léčení-máš žloutenku?10x otčenáš a je to v cajku.Máš HIV?20x zdrávas ááá...je to v cajku.Choroby TRˇESTE SE!!!Křestˇani se nezadržitelně valí a to určitě dokonale připraveni vás porazit!!!Tak krá krá draku a měj pohodovej život bez nemocí!:o)

 
At července 07, 2005 11:51 dop., Anonymous Anonymní said...

Já vím, že tady to nemá smysl, ale vážně je hloupost strkat všechny křesťany do jednoho pytle... tak např. to s tou antikoncepcí dělá jen pár katolíků , ale není to na základě Bible, ale nějakého vlastního úsudku... Proč všechno hned odsoudit?

 
At července 07, 2005 11:52 dop., Anonymous Anonymní said...

Ostatní příspěvky nějak nechytám a tak odpovím jen na Škrabyho
Já mluvím o tom, jaká je to ironie. Neházet všechny křesťany do jednoho pytle? A nedělají to křest´ani sami?
A navíc, křesťanství si NEmůže dělat patent na sexuální zdrženlivost, určitá ochrana před HIV je jasná každému normálnímu západnímu člověku, i bez toho, aby byl křes´tan či ne

 

Okomentovat

<< Home