Dragon of Celts

Deník Pohana

čtvrtek, července 07, 2005

Dva dny mimo civilizaci

No, tak úplně mimo civilizaci to nebylo a jedno je jasné - neviděl jsem ani jeden comp. Jojo, křesťanské svátky dělají divy a tedy jsem se pokusil vzdát své internetové - zvláště pak blogovací - závislost alespoň na ty dva dny.

Zahrada nám smutní, že v anketě ho hodně lidí označilo za "linýho parchanta", no jo, a co má asi tak čekat, když si tuhle možnost tam dá?:-)

Noira připravuje velké změny na Zrcadle - tak trochu se v těch jejích změnách tak trochu ztrácím, protože už ani nevím, kdy stránky pouze aktualizuje a kdy na ní oné velké změny provádí. Noira na svých stránkách totiž neustále pracuje(což je chvályhodné). Asi mě brzy čeká, že zase si vyhradím takové dvě hodiny, kdy se budu rejpat v jejích stránkách jak prase v bahně.:-)

Venedikt nám přestal kouřit. Přeskočili jsme tu však jednu věc - to že vůbec kouří. Ale vždyť je to vlastně jedno. Jen tak mě ale napadlo. Wicca versus křesťansví. Haha, wicca by to prosrala na plné čáře, protože má na sobě tolik vroubků, od toho, že se k ní dostávají 13ti leté děti až po to, že 90% wiccanů se netají s něčím, co zbytek společnosti odsuzuje. Wicca - to hold krásný obrázek o lidstvu(v tomhle odstavci se raději ani nešťourejte).

Cornelius zemřel? Taková doba na jeho blogu a nic.

A Tpm zřejmě čeká až si přečtu jeho článek "Růžová", ale to pochopte, kvůli otřesné barvě v názvu tak nikdy neučním. Pokud je to skutečně podmínkou toho, aby i nadále blogoval, tak se smiřte s tím, že Tpm končí...

Alespoň Eurik přizná, že jeho neblogování je způsobeno prázdninami. Ovšem, tady se zase ztrácím v tom, kdy nebloguje z toho důvodu, že nemá čas a kdy z toho, že jsou prázdniny a že tedy nemá čas. Pravý opak můj - zatímco on se musí do bloggingu nutit, já se nutím do toho, abych tohlo napsal co nejméně.

Narazil jsem tu na jednu zajímavou věc - jsou prázdniny, já však zatím s blogováním nekončím. Ale taky to na mě příjde(jak to vy, chudáčci moji, beze mě na tom netu vydržíte).

S hořkostí jsem si také nedávno vzpomněl, že jsem zapomněl na (ne)zapomentutelný weblog pana Elijaha. Absolutně mi vypadl z hlavy a už jsem ho nečetl a teď zase nemám čas na dlouhé čtení.

Také mě zaujalo, že ještě stále mnoho bloggerů používá ankety od bloguje.cz. Tu hrůzu jinak řečeno. Proč nepoužíváte blueboard? No jo, ten html jazyk co?

The Dawn of Darkness se také zastavil. Jelikož se dobře známe, tak se mi svěřil, že by psal rád, ale teď absolutně neměl čas. Snad už to napraví.

A já jsem se přestěhoval a to je důvod toho, proč i staráý weblog nějak drhnul...

A copak hezkého jsem o tom volném čase bez netu dělal? Sbíral bylinky. Bylo mi řečeno na mou adresu, že "Jsem ještě nikdy neviděla chlapa, kterej by sbíral kytky". Hm, to má být kompliment? Budu to tak brát:-)To víte, že najdete spoustu šalvěje lékařské uprostřed Liberce a ne ještě k tomu na nějaké zahradě(cheht, slovo "zahrada" už je přímo ďábelský!), tak se nedivte, že jsem trhal jak o závod. Mám toho doba asi deset kilo.:) Plus další kila dalších rostlin. A nadále jsem konečně přepsal Knihu Stínů ze staré Knihy Stínů, ten starý zápis se mi nelíbil, tak jsem si koupil prázdnou knihu a celý jsem to přepsal. A k tomu dodat spoustu dalších zajímavých informací, obrázků, ozdob, až jsem zjistil, že mi 180 listů na moji Knihu Stínu jaxi nestačí. A teď trhám z jiné prázdné knihy listy a postupně to tam přilepuje. Já se toho zblázním...

4 Comments:

At července 08, 2005 10:48 odp., Anonymous Anonymní said...

Ahoj, no...jsem docela v šoku, ale řekněme, že tvá slova na můj účet jsou nebo nejsou oprávněná...abych objasnil...kouřit jsem ještě nepřestal...čváňám, dokud můžu...ale nikomu neříkám, že jsi ze mě má brát příklad...v srpnu to zkusím..je vidět, že vedeš kritiku k blogům, které nemáš čas si ani celé přečíst, což je vážný, ale vážný nedostatek..když chceš něco kritizovat, přečti si to alespoň celé...nebo raděj nedělej ukvapené závěry, Wiccan má být svatá nekuřácká osoba? Kam tím míříš kamaráde? Vím, že je to obporný zlozvik, ale co není? Jedna z věcí proč jsem srdcem s Wiccou je...že chci prosřednictvím ní změnit špatné vlatnosti...ptát se proč jsem začal kouřit, je asi tak hloupá otázka, jako ptát se proč ten a ten zemřel...všechno je hříčkou osudu, náhody, okolností a dalších jevů...co by jse asi stalo...kdyby mi cigareta nebyla nabídnuta? -V-

 
At července 10, 2005 2:48 odp., Anonymous Anonymní said...

Nazdárek Draku!Tak ti musim oznámit,že háčky už(konečně)umim.HE...HE.Ani nevim,co napsat jen sem to chťela zkusit v tomhle novém systému.Takže jestli něco jako obyčejně porobim tak mi to prosííím(please)nikdo nevyčítejte.:o)Jinak ti musim pochválit vzhled těchto stránek-jako ty Darkiny už nervou oči.Na ty stánky bych doporučovala zajít leda tak se svářečskou kuklou=o)Jinak věta:,,Si 1. chlap,kterýho vidim sbírat kytky"opravdu nebyla myšlená nijak špatně.Nevíte někdo proč pořád píšu jinak?Mno asi už mám dost-musim někam na vzduch.Jinak=)Venedikte jsem toho názoru,že tě drak nechtěl tim kouřenim ňáko urazit nebo pošpinit.Takže můžeš bejt naprosto v klidu!TAk jo já si du přečíst další článek.......tak zatim pac-Vrááána

 
At července 10, 2005 2:50 odp., Anonymous Anonymní said...

JO!POvedlo se!A hned na 2. pokus!Trhám svoje rekordy!

 
At července 11, 2005 10:13 dop., Anonymous Anonymní said...

k Venovi
Je dobré, že se hájíš, tak abych to uvedl na pravou míru.
O tom, co si myslím o kouření a jeho následcích v životě wiccana jsem kdysi mluvil(je to jeden vůbec z nejstarších článků), faktem pořád zůstáná, že většina wiccanů vesele kouří dál, včetně tebe.
Kouření nemám rád, tak nějak, ani nevím jak, jsem si k němu vytvořil velkou averzi, ovšem neplatí, že ta averze platí i k lidem, co kouří, lidi hodnotím celkově, ne podle jednoho zvyku, zlozvyku, rysu chování, vlastnosti apod., to by se mi taky pěkně zúžil okruh přátel.:)
Ta poznámka na to, že si nedělám iluze o morálnosti wiccanů už ovšem nebyla mířena na tebe, ale na jiné(nekonkrétní) a na jiné, horší vlastnosti(opět bez konkretizace). Doufám, že je to vše.
k Vráně
Bože,... a Bohyně...:-))
ke všem
Cvičit, cvičit, cvičit. Pár z vás má probémy šoupnout mi sem komentář, je to opravdu možný? Nechcete podat podrobný manual?

 

Okomentovat

<< Home