Dragon of Celts

Deník Pohana

pondělí, června 27, 2005

Kdo jste a jací jste? - Výsledky

Pohlaví: Suveréně vyhrály ženy, což mě tak trochu překvapuje, myslel jsem si, že podíl žen/mužů bude zhruba tak stejný. Ovšem 74% čtenářů jsou ženy, je to zajímavý výsledek, u kterého však jenm těžko lze něco odvodit. Asi prostě jenom to, že žen je tu víc. Počet hlasujících byl 38.

Místo bydliště:Tady hlasovalo jenom 37 lidí, velice by mě zajímalo, proč u každé ankety je jiný počet hlasujích. Proč jste nehlasovali ve všech? Plete to akorát hlavu a neumím si pak udělat obrázek o počtu čtenářů. Čeští pohané a čtenáři rozdrtili svým počtem ty z Moravy a ze Slovenska. 10 z Čech, kromě Prahy a Liberce, 9 v Praze a 2 skromní v Liberci. Dohromady to dává 56%. Nádále mě pak potěšili i dva Slováci/Slovenky. To je milé, že to čtou i v zahraničí, i když Slovensko zahraničí zas tak moc není.

Náboženské přesvědčení:Opět hlasovalo 38 lidí, takže zase jinak. Překvapilo mě, že pouze jeden jediný člověk se přiznal k tomu, že ho/jí neuznávám jako wiccana, tomu čest. Těm ostatním ať jepěkná hamba. Protoe pochybuju, že by tu bylo tolik pohanů. Není tu ovšem ani jeden křesťan, ale Žid ano. Lidé z mísntosti Bůh tě má rád zřejmě už můj weblog nečtou.

Věk:Nejdivnější anketa vůbec. Celkový počet halsujících 50.(vsuvka:jsem v e-kavárně a jsem pěkně nasranej, protože nějaký dvě odporný dvě krávy mi to za zády čtou). Kde se vás tolik vzalo? Najednou 50. A proč těch 12 nehlasovalo i v ostatních anketách?(vsuvka podruhé:ty krávy si to přečetli, co o nich píšu a ihned zmizeli). Nejvíce tohle čtou 16ti letý, což jsem očekával, ale mile mě překvapil velkově vysoký věk čtenářů — mnohým je i před 30 let, ato je milí, když vím, že to nečtou jenom nějací puberťáci a ještě k tomu z hecu.

2 Comments:

At července 09, 2005 8:47 odp., Anonymous Anonymní said...

Pěkná namyšlenost, maslet si, že koho za pohana neuznávám já, není pohanem... Protože přesně tak to vyznívá.

 
At července 11, 2005 10:40 dop., Anonymous Anonymní said...

To já vím, ale zajímalo mě, kdo se k tomu přihlásí.

 

Okomentovat

<< Home